RSS

Witaj na Ściągaj Programy!

Znajdziesz u nas najnowsze programy, gry oraz spolszczenia do gier i programow, tapety, sterowniki, programy, stare gry, galerie, aktualnosci ze swiata IT.

Beniamin program do kontroli komputera

Beniamin jest programem zapewniającym ograniczony dostęp do zasobów Globalnej sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi poprzez osobę nadzorującą komputer oraz dodatkowo ogranicza dostęp do wybranych użyteczności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci, poczta e-mail, administrowanie dostępem do serwisów video i społecznościowych).

Jak działa program Beniamin download? System śledzi strony internetowe, które odwiedza użytkownik , a oprócz tego jego funkcjonowania w sieci, pod względem dostępu do niepożądanych informacji, na przykład stron o tematyce erotycznej. Program powstał pierwotnie z myślą o najmłodszych użytkownikach Globalnej sieci, jednakże dzięki rozbudowanej konfiguracji może być również przeznaczony w firmach i instytucjach, do aktywnego administrowania dostępu do sieci. O ile program (na bazie zdefiniowanych reguł) uzna, że strona nie powinna być pokazana, wówczas dostęp do takiej strony zostaje zablokowany i zostaje wyświetlony komunikat: STOP Dostęp do strony zablokowany!

Dodatkowo, w dolnej części komunikatu, znajduje się informacja o przyczynie zablokowania dostępu do strony. Przyczyn zablokowania może być kilka, np: Informacji erotyczne, Definicje użytkownika, Blokada reklam, itp. Konfiguracja Beniamin ma program konfiguracyjny, umożliwiający ustawienie podstawowych parametrów filtru internetowego, na przykład blokowanie dostępu do stron erotycznych, antyspamowe definiowanie tzw. ‘Białych stron’, czasową deaktywacja programu, itp. Szczegółowe informacje na zagadnienie dostępnych ustawień są zobowiązane w następnej części dokumentacji.

Antywirusy Marzec 13th 2013